Revolution Slider Error: Slider with alias BlogPostSlider not found.
Maybe you mean: 'main' or 'submain' or 'nase-prace' or 'kontakt' or 'blog'

Pokládka Podlahy

Ako bude prebiehať naša spolupráca pri realizácii vašej novej podlahy?

Prečítajte si, ako prebieha taká typická realizácia zákazky Našou podlahárskou firmou.

Všetko začína tým, že Nás nezáväzne kontaktujete.
Zbežne preberieme Vašu základnú predstavu o novej podlahe, aby sme potom mohli postupovať podľa nasledujúcich bodov:

 

 1. Stretneme sa osobne a preberieme Vaše požiadavky (zdarma) 

  Celá spolupráca začína osobnou schôdzkou, najlepšie priamo na mieste realizácie podlahy. Prídeme až na miesto, prípadne privezieme so sebou vzorky podláh podľa Vašej predstavy. Spoločne skonzultujeme, aký typ podlahy je najvhodnejší pre Váš interiér a vysvetlíme Vám jeho silné a slabé stránky.
  To všetko úplne zadarmo a nezáväzne.
  Preberieme vhodnosť podlahy z hľadiska:

  • Použiteľnosti – iný typ podlahy sa hodí do obývačky, iný do kuchyne, každý typ sa udržiava trochu inak. Poradíme Vám, ako vybrať tú najvhodnejšiu podlahu k želanému účelu.
  • Zaťažiteľnosti – ako frekventované sú priestory, pre ktoré potrebujete novú podlahu? Budú sa v nich pohybovať domáce zvieratá? Budete v nich používať kolieskové stoličky? Vyberieme takú podlahu, ktorá Vami udanú záťaž bez problému vydrží.
  • Možnosti pokládky – nie každú podlahu je vhodné klásť všade. Sú v interiéri vstavané skrine, francúzske okná, bezpečnosťou dvere atď. ? Je nutné s nimi počítať aj pri voľbe podlahovej krytiny a typu pokládky berieme ohľad na všetko vybavenie interiéru a navrhneme vám najvhodnejšie a najvýhodnejšie riešenie.
  • Teraz vieme, aká podlaha pre vás bude najlepšia.
 2. Zameriame priestory, spracujeme cenovú kalkuláciu a stanovíme termín realizácie (zdarma)

  Aby sme mohli určiť presnú konečnú cenu, zadarmo vykonáme ešte tieto úkony:

  • Zameriame plochu interiéru, aby sme zistili potrebné množstvo materiálu
  • Vyhodnotíme súčasný podklad a náročnosť pokládky podlahy – zmeriame rovinnosť podkladu, jeho pevnosť (musí byť bez prasklín), súdržnosť (musí byť nedrobivý), pri novostavbách zameriame vlhkosť.
  • Teraz máme podklady pre vypracovanie cenovej kalkulácie. Tú spracovávame položkovo – zvlášť na prácu a zvlášť na materiál – a navrhnutá cena je konečná. Až po tomto kroku sa rozhodujete, či uzavrieme zmluvu o realizácii podlahy.
  • Po odsúhlasení spoločne dohodneme termíny, kedy budú práce vykonané. Termíny dodržiavame. 
 3. Vykonáme práce, vystavíme faktúru, preberací protokol a dostanete návod na údržbu svojej novej podlahy
 • V dohodnutý deň začatia práce privezieme všetok materiál. Podľa dohodnutého harmonogramu, ktorý sme si s Vami dohovorili, vykonáme všetky práce.
 • Akonáhle bude hotovo, vystavíme Vám faktúru, spíšeme spolu preberací protokol, a odovzdáme Vám návod, ako sa o podlahu starať tak, aby ste maximálne predĺžili jej životnosť.

Páči sa vám Náš prístup k práci?
Výborne, v tom prípade môžeme nadviazať spoluprácu. Kontaktujte Nás, aby sme mohli nezáväzne skonzultovať, čo pre Vás môžeme urobiť a koľko Vás to bude stáť.

 

Napíšte nám:


Poradťe sa s Nami

 

 

 


Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v ňom uvedených firmou E & M, s.r.o. za účelom komunikácieBy | 2018-03-20T21:47:30+00:00 marec 3rd, 2018|Nezaradené|0 Comments